Skip to main content

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1992 roku, specjalizującą się w produkcji opakowań papierowych przeznaczonych do pakowania żywności.

Pierwszymi produktami w naszej ofercie były opakowania dla małej gastronomi, kolejnymi torebki fałdowe i płaskie. Wkrótce po nich pojawiły się arkusze oraz papiery w roli.

Rosnące zapotrzebowanie na rynku zaowocowało stopniowym powiększeniem parku maszynowego oraz przeniesieniem siedziby firmy do Nowin k/Kielc, gdzie powstał nowoczesny budynek biurowo-socjalny wraz z halą produkcyjno- magazynową.

Od 2019 roku została uruchomiona produkcja toreb klockowych z uchwytem płaskim co znacząco przyczyniło się do zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku oraz możliwości kompleksowego zaopatrzenia klienta w segmencie opakowań papierowych.

Systematyczne zwiększanie zasobów i zdolności produkcyjnych poprzez realizację nowych inwestycji pozwala nam oferować szeroką gamę produktów o zróżnicowanych parametrach i właściwościach.

Nasze opakowania można znaleźć w największych sieciach super i hipermarketów na terenie Polski oraz poza jej granicami.

Jednym z naszych priorytetów nieustannie pozostaje dbanie o środowisko. W związku z tym posiadamy własną oczyszczalnię ścieków , wdrożyliśmy system ograniczający ilość odpadów w trakcie procesu produkcji.

Naszym celem jest kompleksowe i profesjonalne zaopatrzenie klientów w produkty wysokiej jakości dopasowane do potrzeb.

Wszystkie opakowania firmy KIEL-PAK są wytwarzane wyłącznie z surowców atestowanych.

Posiadamy certyfikat FSC®.

Posiadamy certyfikat BRC.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Fleksografów.

Jesteśmy laureatem Gazel Biznesu.